Kullanılmış Makine Satışları


Kullanılmış Makine Satış Hizmetleri :

Satışa sunulan kullanılmış makinelerin periyodik ve genel bakımları yapılır. Bu bakımlar esnasında değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilir. Fren ayarları, genel testleri ve siviç ayarları yapılır. Makine kurulduğu anda, sorunsuz olarak çalışmaya başlayacak vaziyette satışı yapılır.

Satışı yapılan, kullanılmış kule vinç veya inşaat asansörü, yapılan anlaşmaya bağlı olarak, istenilen adrese teslim edilir. Montaj kurulum işlemleri, yük testleri, siviç ayarları ve genel kontrolleri yapılarak, satın alan firmaya çalışır vaziyette teslim edilir. Makineyi kullanacak olan operatöre, makinenin genel bakımları ve kullanımı hakkında gerekli eğitimler verilerek, makine işletmeye alınır.

Satışı yapılan mobil vinçlerde ise, satın alan kişi veya kuruluşun talep etmesi halinde, nakliye ve gümrük işlemleri yapılarak, istenilen adrese teslimatı yapılır. Müşterinin makineyi bulunduğu adresten teslim almak istemesi halinde, genel bakımları ve periyodik kontrolleri yapılarak, çalışır vaziyette müşteriye teslim edilir.

Satışı yapılan makinelerin, servis ve yedek parça gibi satış sonrası işletim hizmetleri, kendi teknik ekiplerimiz tarafından verilmektedir.