Teknik Destek Hizmetleri


Teknik Ofis :

Kule vinç ve inşaat asansörlerinin kullanılacağı projelerde, proje planlama aşamasında iken, teknik ofisimiz tarafından çalışmalar başlatılır. Kule vinç ve inşaat asansörü hakkında danışmanlık, yerleşim planlaması gibi ön çalışma ve değerlendirmeler yapılır. Müşterimizin, kendisine ait makinesi varsa, yerleşim planlaması yapılır.

Makine ihtiyacı olması halinde, satın alma veya kiralama gibi makine tedarik yöntemi belirlenir. Oluşturulacak iş programına bağlı olarak, teknik servisin çalışma planı yapılır. belirlenen iş programı dahilinde çalışmalar sürdürülür.

Teknik Servis :

Kule vinçler ve inşaat asansörlerinin, elektrik, elektronik, mekanik sitemlerinin, arıza onarım ve periyodik bakım işlemleri yapılmaktadır.

Kurma sökme işlemleri, bina bağlantı ankrajlarının takılması, sökülmesi yapılır. Teleskopaj yaparak yükseltme işlemleri, tam donanımlı ve eğitimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Atölye ve Depo :

Açık ve kapalı sahalardan oluşan depolarda, kendi parkımıza ait kiralık ve satılık makineleri depoladığımız gibi, müşterilerimize ait iş makinelerinin depolama işlemleride yapılmaktadır. Depolama konusunda müşterilerimize anahtar teslimi hizmet verilmektedir. İhtiyaç ve talep olması halinde, depolama sürecinde iş makinelerinin genel bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.