Yeni Makine Satışları


Yeni Makine Satışlarımız Hakkında :

Yeni makine satışları STAR kule vinç, XCMG mobil vinç ve STAR inşaat asansörü markaları ile yapılmaktadır.

STAR Kule Vinç :

Satışını yapmakta olduğumuz, Star kule vinç Fransız Potain marka kule vincin mühendislik ve patenti ile Çin’de üretilmektedir. Geniş bir imalat yelpazesine sahip olmakla beraber, ihtiyaç duyulması halinde, özel donanımlar ilave edilebilmektedir. Elektrik motorlarının kontrolünde en son teknolojiler kullanılmaktadır. Arıza olasılığı oldukça düşük, buna karşılık performansı oldukça yüksek makinelerdir.

XCMG Mobil Vinç :

Dünya’nın ve Çin’in en büyük iş makinesi imal eden firmalarından bir tanesi olan XCMG marka mobil vinçlerin satışı yapılmaktadır. İmalat kalitesi, özellikle Avrupa menşeili firmalar ile kurulan ortaklıklar sayesinde yükseltilmiştir. Yüksek üretim kapasitesine sahip olmakla beraber, Dünya’nın en büyük satış, servis ve yedek parça ağına sahip olan firmadır.

STAR İnşaat Asansörü :

Dış cephe inşaat asansörlerinde, satışı yapılan kapalı kabinli personel ve yük asansörleri, açık kabinli yük asansörleri, özel imalat yük asansörleri ve cephe platformları ile ilgili, her türlü talebe cevap verebilecek kalite ve nitelikte ürünler üreten bir firmadır.

Kaliteli motor, elektrik, elektronik sistemler ile donatıldıkları için arıza olasılığı çok düşüktür.

Değişik mimari projelere entegre etmek amacı ile, istenilen ölçü, kaldırma kapasitesi, ve hızlarda özel imalatlar yapılmaktadır. Üretilen her tip ve yapıdaki inşaat asansöründe, normal fren sistemlerinin haricinde, dikey düşme kazalarına karşı, asansörler maksimum yükler ile yüklü olduğu halde, asansörü emniyetli bir şekilde durduracak ilave fren sistemleri vardır. Bu fren sistemleri, motor ve elektrik sistemlerinden bağımsız olarak çalışırlar. Asansörün standart hızlarının üzerinde bir hızlanma olduğu takdirde, motorlardan bağımsız olarak devreye girer ve asansörü emniyetli bir şekilde durdururlar. Yetkili teknisyenin kontrollerinde sonra, güvenli bir şekilde çalışmaya devam ederler.