Star Crane Nakliye ve Teslimat

Üretimden Teslimata Zamanla Yarış

  Sektörümüzde en çok yaşanan sıkıntılardan birisi, üretimden itibaren şantiye teslim sürecine kadar olan programı zamanlamak ve bu programı uygun şekilde yürütebilmektir. Çünkü, uluslar arası nakliye işlemlerinde, ülkeden ülkeye prosedür farklılıkları, değişen kanunlar, limanların ve gemilerin doluluk oranları, gemilerin istem dışı rota değişiklikleri gibi, hiç bir şekilde müdahale etme şansınızın olmadığı onlarca sebep.

  Bütün bu olumsuzluklara rağmen, ortalama olarak 4-6 haftalık bir süreçte nakliye işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

  Tabiki, burada satışını yaptığımız firmaların bir konuda dikkatini çekmek istiyoruz. STAR CRANE ailesi olarak sizlere ekonomik, kaliteli, emniyetli ve yüksek performanslı makineler getiriyoruz. Ürünlerimizden istifade etmek isterseniz, bir ay imalat, bir ay nakliye olarak ortalama iki aylık bir süreçte ürün elinizde olacak şekilde program yapınız. Bu tür makine alımları, inşaat firmalarının başarısında önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle titiz, öngörülü  bir araştırma, iyi bir zamanlama yapmak gereklidir. Aksi takdirde, zaman sorunundan dolayı size faydalı olanı değil, o anda bulduğunuz ürünü almak zorunda kalırsınız.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.