Star Crane Şirketler Gurubunda Yeniden Yapılanma

STAR CRANE Şirketler Gurubunda Yeni Yapılanma

 Star Crane çatısı altında, 2019 yılı başından itibaren, satış ve servis ağımızı genişletmek, organizasyonumuzu daha profesyonel ve etkin bir hale getirmek için, çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekyteyiz.  

  Şu anda Türkiye ve Irak’ta yürüttüğümüz çalışmalarımızı, Türkiye merkezli olarak, Azerbaycan, Cezayir, İran, Rusya, Romanya ve Türkmenistan’a taşımak için gerekli olan ön hazırlıklara devam edilmektedir. Adı geçen ülkelerdeki yapılanmaların, 2019 yılı içinde bitirilmesi hedeflenmektedir.

  Çalışmayı planladığımız ülkelerin, kanuni mevzuatları başta olmak üzere, bazı nedenlerden dolayı teknik alt yapının hazırlanarak çalışmaların başlama tarihleri farklılıklar göstersede, 2019 yılı içinde teknik yapılanmamızı bitirmek ve bu ülkelerdeki faaliyetlerimizi başlatmayı planlıyoruz.

  Mevcut sistemde, satışı yapılan makinelerimizin satış sonrası hizmetleri, için satış yapılan ülkeye, yurt dışından servis desteği sağlanmakta. Planlı çalışmalarımızda büyük bir aksama veya sorunla karşılaşmamak ile beraber, beklenmedik durumlara karşı daha hızlı ve daha ekonomik çözümler üretebilmek için attığımız bu adımların, verdiğimiz hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini çok üst seviyelere çıkarmasını hedefliyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.