İletişime Geçin
N.Fazıl Mah.Ceylan Sok.Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi. B.3-D3 Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

Blog

Makine Kiralama Hizmetlerimiz :

Kiralama parkında bulunan, kule vinç ve inşaat asansörlerimiz, ihtiyaç duyulduğu anda, kurulup çalıştırılabilecek şekilde, bakımları yapılmış olarak depolanıp, kurulup çalıştırılacak şekilde hazır olarak bekletilmektedir.

Kiralama talebinde bulunan müşterilerimizin, öncelikle proje analizleri yapılır. Talep edilen makinede, projenin gerektirdiği teknik özellikler belirlenerek, müşterilerimize teknik detaylar hakkında bilgi verilir.

Makinelerin maksimum seviyede emniyetli ve verimli çalışabileceği proje yerleşim planlaması yapılır. İleri aşamalarda gerekmesi halinde, bina ankraj planlamaları hazırlanır. Bütün teknik detaylar hakkında müşterimiz bilgi verilir.

 

Kiralamada Nakliye Hizmetleri :

Kiralanan makinelerimizin nakliye işlemleri kendi ekiplerimiz tarafından yapılır. Müşterimiz ile ortaklaşa yapacağımız bir iş programına bağlı olarak, depodan tırlara yüklenir, kurulacağı alana nakledilerek, yine kendi ekiplerimiz tarafından montaj, test ve ayar  işlemleri yapılarak işletmeye alınır.

 

Kiralamada Teknik Servis Hizmetleri :

Kiralama süresi boyunca, makinelerin periyodik bakımları düzenli olarak olarak yapılır. Bu şekilde, arızalardan dolayı oluşabilecek zaman ve iş kayıpları önlenmiş olur. Buna rağmen, kullanım hatası, elektriksel sorunlar gibi etkenlerden dolayı oluşabilecek arızaların, normal servis prosedürleri içinde, zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde, bakım onarım işlemleri yapılır.  

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.