İletişime Geçin
N.Fazıl Mah.Ceylan Sok.Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi. B.3-D3 Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

Blog

Teknik Ofis :

 

Kule vinç ve inşaat asansörlerinin kullanılacağı projelerde, henüz planlama aşamasında iken, teknik ofis çalışmaları başlatılır. Kule vinç ve inşaat asansörü hakkında danışmanlık, yerleşim planlaması gibi ön çalışma ve değerlendirmeler yapılır. Müşterimizin, kendisine ait makinesi varsa, yerleşim ve ankraj planları ile makine kompozisyon planlaması yapılır.

İlave makine ihtiyacı olması halinde, satın alma veya kiralama gibi makine tedarik yöntemi belirlenir. Oluşturulacak iş programına bağlı olarak, teknik servisin çalışma planı yapılır. belirlenen iş programı dahilinde çalışmalar sürdürülür.

 

  Teknik Servis :

 

Kule vinç ve inşaat asansörlerinin, elektrik, elektronik, mekanik sistemlerinin, periyodik bakımları, arıza onarım çalışmaları yapılır.

Kurma sökme işlemleri, bina bağlantı ankrajlarının takılması ve sökülmesi işlemleri yapılır. Teleskop ile makine yükseltme ve sökme işlemleri yapılır. Yaptığımız çalışmalar, tam donanımlı ve eğitimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

  Atölye ve Depo :

 

Açık ve kapalı sahalardan oluşan depolarımızda, kendi parkımıza ait kiralık ve satılık makineleri depoladığımız gibi, müşterilerimize ait iş makinelerinin depolama işlemleride yapılmaktadır. Depolama konusunda müşterilerimize anahtar teslimi hizmet verilmektedir. İhtiyaç ve talep olması halinde, müşterilerimize ait makinelerin, depoda kaldığı süre içinde, makinelerinin genel bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.        

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.