İletişime Geçin
N.Fazıl Mah.Ceylan Sok.Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi. B.3-D3 Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

Blog

Yedek Parça Hizmetlerimiz :  Sorumluluğumuz altındaki makinelerin, sağlıklı ve kesintisiz çalışabilmesi için gerekli olan yedek parçalar tespit edilerek, stoklarımızda bulundurulmaktadır.

İhtiyaç duyulan parçaların stoklarımızda bulunmaması halinde, hızlı bir şekilde, parçanın temini ve sevkiyatı yapılmaktadır.

 

Kule Vinç Yedek Parça :  Kule vinçlerde ihtiyaç duyulabilecek, elektrik, elektronik ve mekanik parçalar stoklarda bulunmaktadır.

Genel bakımlarda ve onarım çalışmalarında gerekli olan parçaların nakli hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede bakım onarım çalışmalarında oluşan zaman kayıplarının önüne geçilmektedir.

 

İnşaat Asansörü Yedek Parça :  İnşaat asansörlerinin yedek parçası stok esaslı temin edilmektedir. Periyodik genel bakım veya onarım çalışmalarında, ihtiyaç duyulan yedek parça stoktan hızlı bir şekilde sevk edilmektedir. Minimum zaman kayıpları ile bakımları yapılan makine, genel kontrolleri yapılarak işletmeye alınmaktadır.

 

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.