İletişime Geçin
N.Fazıl Mah.Ceylan Sok.Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi. B.3-D3 Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

Blog

Markalarımız Hakkında : Yeni makine satışlarımız, STAR CRANE kule vinçler ve STAR HOIST inşaat asansörü markaları ile yapılmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz vinç ve asansörler, teknoloji, kalite ve performans olarak güvenilir ve üst düzey iş makineleridir.


Satış İşlemleri Hakkında : Müşterilerimizden gelen makine satın alma talepleri doğrultusunda, öncelikle müşterimizin projesi, makineyi kullanım süresi, makineyi kullanım amacı ve şirketin genel faaliyet alanları değerlendirilir. Müşterimiz için daha ekonomik çözüm önerilerimiz varsa, müşterimiz bu çözümler hakkında bilgilendirilir. Müşterimizin makine satın alma talebi uygun ve kesin bir talep olması halinde, müşterimize uzun vadede en çok fayda sağlayacak makine tipleri belirlenir. Müşterilerimizin genel faaliyet alanları değerlendirilerek,daha sonra yapılacak projelerede katkı sağlayacak makineler hakkında müşterilerimiz detaylı olarak bilgilendirilir. Satış esnasında, müşterilerimiz bilgilendirlmek şartı ile müşterimizin fayda sağlayamayacağı makine donanımları, makine satış listesinden çıkarılır. Daha sonra ihtiyaç duyulabilecek ve makine satışı ile alınmasında fayda görülen ekipman varsa müşterimize
gerekli uyarı ve bilgilendirmeler yapılır.


Makine Teslim Süreleri : Satışı yapılan kule vinç ve asansörlerimiz için, müşterimizin belirttiği adrese teslim süremiz takribi olarak iki aydır. Dünya genelinde kule vinç ve inşaat asansörü üreten fabrikalar genellikle sipariş ve imalat metodu ile çalışmaktadır.Fabrika imalat programı, nakliye mesafeleri, resmi prosedürler gibi sebeplerden dolayı, takribi olarak sekiz hafta olan teslimat süreci, bazen altı haftaya düşebildiği gibi, bazen 0n haftaya sarkabilmektedir. Bu nedenle kule vinç ve inşaat asansörü almayı planlayan firmalara zaman konusunda bu süreci göz önünde bulundurmalarını tavsiye etmekteyiz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.