Hakkımızda 


STAR CRANE, kule vinç, mobil vinç ve inşaat asansörleri ile ilgili olarak, satış, kiralama, servis ve yedek parça hizmetleri veren bir kuruluştur. Hizmet ve faaliyetlerine Türkiye, İran, Irak ve Romanya’da devam etmektedir. Star Crane, özellikle kule vinçler ve inşaat asansörleri hakkında, makinenin çalışacağı coğrafya ( ısı, nem, elektrik ) faktörlerini gözeterek, emniyetli, sorunsuz ve yüksek performanslı makineler satmaktadır.

 

Misyonumuz


Hizmet verdiğimiz coğrafyanın olumlu ve olumsuz şartlarının analizini yaparak, bu koşullara hazırlıklı bir yapı ile her zaman müşterilerimizin yanında olmak.
İklim ve coğrafi koşullardan kaynaklı sorunlara çözümler üreterek, istikrarlı bir şekilde görevlerimizi yerine getirmek.

 

Vizyonumuz


Sektöründe öncü, hizmetlerinde örnek ve müşterilerinin ilk tercihi olmak.
Kazandığı başarının kalıcı olmasını sağlamak.
Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, emniyetli, performanslı, teknik olarak sorunsuz makinelerin üretilmesinde ve kullanılmasında söz sahibi olmak, aranılan bir marka değeri oluşturmak.

 

Kurumsal Değerlerimiz


Topluma ve çevreye olan saygımızdan dolayı, tüm çalışanlarımızla, çevreyi ve doğayı korumaya özen göstermek.
Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak.
Projelere özgü, özel çözümler üreterek, başarılı sonuçlar elde etmek.
Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek.

 

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.